IT Magazín

Novinky zo sveta IT, počítačov a mobilov

RedEye Pro – lacná domáca automatizácia prichádza

Domáca automatizácia je niečo, čo zaujíma veľa fanúšikov techniky, avšak je spravidla drahá a náročná na nastavenie. Potom, čo si ju správne nastavíte môžete si užiť mnoho zábavy, môžete ovládať napríklad domáce kino priamo z vášho gauča a veľa iných vecí.

Spoločnosť s názvom RedEye si pre vás pripravila nový ovládač RedEye Pro. Zariadenie má procesor, ktorý dokáže ovládať takmer celý dom. Spolu s RedEye Pro firma oznámila aj aktualizáciu pre svoje univerzálne diaľkové ovládanie. Používatelia, ktorý si domáci ovládač zakúpia, budú môcť celý dom ovládať pomocou iPhone, iPad alebo počítača.

Stroj má veľa funkcií ako napríklad osem dvoj-účelových 3,5 mm infračervených vysielačov a kontaktných senzorov. Ďalej dva RS-232 porty, štyri USB porty a káblový ethernet port. Ovládač má taktiež 802.11 b/g WiFi. Prístroj spolupracuje takmer zo všetkým, od garážových dverí cez klimatizáciu až po kúrenie a bude sa predávať výhradne cez inštalatérov a dílerov za neurčenú cenu. Verzia Gen2 zameraná na bežných spotrebiteľov by mala mať cenu 199 dolárov, čo je približne 140 €.

pošli na vybrali.sme.sk

Tags: ,


Výživové doplnky

ITMag.sk funguje s podporou značky nu3tion - výživové doplnky, ktorá je slovenským výrobcom.

Prihlásiť sa

Anketa

View Results

Loading ... Loading ...

Archív