IT Magazín

Novinky zo sveta IT, počítačov a mobilov

Populárna aplikácia Camera+ pre iPhone dostala update

Nový update, ktorý vyšiel len nedávno prináša do aplikácie Camera+ funkciu „Clarity“, v doslovnom preklade – jasnosť, ktorá vyčarí aj z nepodarených a tmavých záberov použiteľné fotky.

Jedna z najpopulárnejších fotografických aplikácií pre iOS bola aktualizovaná na verziu 2.2. Okrem spomenutej funkcie „Clarity“ aktualizácia prináša aj mnohé vylepšenia UI a opravy chýb.

Po počiatočných problémoch, kedy bola kvôli skrytej funkcii, ktorá používateľom dovoľovala používať tlačidlá na zmenu hlasitosti ako tlačidlá spúšte vyhodená z App Store, sa aplikácia znovu vracia medzi najpredávanejšie foto aplikácie.

Clarity is one of the biggest breakthroughs to happen to image processing in a long time. Simply put, it can make your photos look truly stunning with just one tap. We created Clarity to help turn all the shots you take into perfect photos. Clarity analyzes your photos and makes several intelligent adjustments that magically bring out details and breathe life into dull photos. There’s no need to futz with complicated and confusing controls… behind the scenes, we do all that and more for you through innovative “smart-processing”. And with Clarity, you’ll stop throwing out “bad” photos… you’ll be amazed to see what it can do to photos that you’d typically consider unusable, like shots that came out too dark. The results are so good that you’re going to think that we sold our souls to achieve them.

Na svojom blogu zverejnila firma tap tap tap ukážku, ako dokáže nová funkcia zmeniť príliš tmavú fotografiu na fotografiu použiteľnú :

Camera+
Camera+

Ak ste ešte aplikáciu nevyskúšali, tak vám ju určite odporúčame, nájdete ju v App Store za zľavnenú cenu 79c.

Viac informácií o aktualizácií sa dozviete na oficiálnom blogu.

pošli na vybrali.sme.sk

Mohlo by Vás zaujímať aj:

  1. Chcete vedieť, čo sa robí s vaším iZariadením?
  2. Aplikácia Google Translate už aj pre iPhone
  3. Vimeo má aplikáciu pre iPhone
  4. Zlacnela populárna hra Grand Theft Auto: Chinatown Wars pre iOS
  5. Vylepšené notifikácie na iPhone

Tags: , ,


Výživové doplnky

ITMag.sk funguje s podporou značky nu3tion - výživové doplnky, ktorá je slovenským výrobcom.

Prihlásiť sa

Anketa

View Results

Loading ... Loading ...

Archív