IT Magazín

Novinky zo sveta IT, počítačov a mobilov

Najlepšie aplikácie pre iPhone – 1. Sociálne aplikácie

V prvej minisérii článkov sme vám predstavili najlepšie aplikácie pre Android. Teraz prinášame druhú minisériu s výberom najlepších aplikácií pre iPhone. V prvej časti sa budeme venovať sociálnym aplikáciám.

Twitter Twitter: Twitter našťastie neurobil príliš veľa zmien po prevzatí už vtedy výbornej aplikácie Tweetie 2 od Atebits. Príjemné užívateľské prostredie a jednoduché odosielanie tweetov ostali nezmenené. Táto aplikácia je k dispozícii na stiahnutie zdarma.

 

Facebook

Facebook: Chvíľu vám bude trvať, kým si zvyknete na nové používateľské prostredie založené na paneloch. Keď ste však už zvyknutý, je to najefektívnejší spôsob, ako byť na Facebooku takmer všade. Táto aplikácia je tiež k dispozícii na stiahnutie zdarma.

 

Fring

Fring: Okrem toho, že je to výborný chat klient pre viacero sietí, ponúka aj VoIP telefonovanie zdarma (alebo v niektorých prípadoch veľmi lacno). Pre tých, ktorý majú kameru aj na prednej strane zariadenia prináša videohovory cez Wi-Fi a 3G. K dispozícii na stiahnutie zdarma.

 

Meebo

Meebo: Meebo je momentálne kráľom aplikácií na komunikáciu pre iPhone. Podporuje AIM, Google Talk, Facebook a niekoľko ďalších menších sietí. Toto všetko prichádza v peknom uhľadenom balení a samozrejme zdarma.

 

Instagram

Instagram: Spravte fotku a upravte ju pomocou niektorého z ponúkaných filtrov. Potom ju zdieľajte cez známe siete, ako napríklad Twitter, Tumblr, Flickr a podobne. Alebo je tu aj možnosť zdieľanie cez novú vstavanú sociálnu sieť v aplikácii. Stiahnuť si ju môžete zdarma.

 

GroupMe

GroupMe: GroupMe je aplikácia na hromadnú komunikáciu. Princíp je jednoduchý: vaši priatelia sú spojení prostredníctvom telefónneho čísla. Keď na toto číslo napíšete, tak aplikácia pošle všetkým správu (s vaším menom na začiatku). Je to vlastne niečo ako SMS chat. Na stiahnutie zdarma.

 

 

pošli na vybrali.sme.sk

Mohlo by Vás zaujímať aj:

  1. Najlepšie aplikácie pre Android – 1. Sociálne aplikácie
  2. Facebook vyvinul novú aplikáciu pre mobilné telefóny
  3. Náhľady na aplikácie z AppStore už aj na Twitteri
  4. Aplikácia Google Translate už aj pre iPhone
  5. Vimeo má aplikáciu pre iPhone

Tags: , , , , , ,


Výživové doplnky

ITMag.sk funguje s podporou značky nu3tion - výživové doplnky, ktorá je slovenským výrobcom.

Prihlásiť sa

Anketa

View Results

Loading ... Loading ...

Archív