IT Magazín

Novinky zo sveta IT, počítačov a mobilov

Hydra vypustená!

Ten, kto už čo i len trošku vidí do sveta progamingu alebo je progaming dokonca jeho vášňou už zaiste tuší, o čom v tomto článku bude reč. Známa firma Razer zaoberajúca sa výrobou herného príslušenstva pre hráčov rôznych počítačových hier totiž len nedávno predstavila svoj nový produkt Razer: Hydra.

Razer tak učinil najmä na podnet ďaľšieho pokračovania veľmi úspešnej hry Portal. S cieľom obohatiť hráčovi jeho herný zážitok. V spolupráci s firmou Valve, ktorou zásluhou vďačíme za hru Portal a s firmou Sixense, ktorá sa zaoberá pohybovými modulmi a kinectmi.

Áno, uhádli ste to pôjde o zariadenie na vnímanie pohybu a pomocou ktorého sa úplne vnesiete do deja hry. Na adresu tohto produktu sa Gabe Newell, generálny riaditeľ firmy Valve vyjadril nasledovne : „Razer Hydra je významným krokom vpred pre priemysel hrania PC hier, pretože nielenže poskytuje takmer fyzický zážitok pre hráčov, ale tiež poskytuje vývojárom nové príležitosti k inováciám a významne môže posunúť nové formy hry a zábavy. Razer Hydra + Portal 2 sa budú predávať za cenu 139,99 amerických dolárov a prvé predobjednávky sa odšartujú už budúci mesiac. Na trh pultov obchodov sa však dostane až v Júni tohto roku. Razer Hydra používa magnetické senzory na sledovanie pohybu, analógové páčky pre kontrolu tekutín a mnoho ďalšieho na čo sa môžete tešiť.

pošli na vybrali.sme.sk

Tags: , , ,


Výživové doplnky

ITMag.sk funguje s podporou značky nu3tion - výživové doplnky, ktorá je slovenským výrobcom.

Prihlásiť sa

Anketa

View Results

Loading ... Loading ...

Archív