IT Magazín

Novinky zo sveta IT, počítačov a mobilov

Pioneer VSX-1021 AV prijímač s podporu Apple AirPlay

Pioneer predstavil prvý z novej série AV prijímačov, ktoré budú podporovať Apple AirPlay. Nový prijímač VSX-1021 sa predáva za relatívne nízku cenu 549,99 dolárov (cca 395 €). Podporuje 7.1 kanálový zvuk a skvelou vlastnosťou je určite AirPlay od Apple. AV prijímač môže streamovať hudbu z iTunes a prehrávať ju cez vaše domáce kino alebo je ho možné pripojiť k sieti s integrovanou ethernet podporou.

Zariadenie má tiež voliteľný WiFi prijímač na bezdrôtové pripojenie. Umožňuje spoluprácu s iPadom, iPhonom či iPodom vďaka priloženému USB video káblu, takže nebudete potrebovať žiadny stojan. Apple zariadenia sa budú nabíjať, keď ich pripojíte. Systém umožňuje počúvať hudbu s vášho iPhone alebo môžete zdielať obsah iný obsah z vášho zariadenia, napríklad YouTube a ďalšie.

Apple zariadenia tiež môžu byť použité ako diaľkový ovládač, len si musíte bezplatne stiahnuť aplikáciu od výrobcu. VSX-1021 tiež podporuje bluetooth streaming pre všetky smartfóny alebo zariadenia s touto funkciou. Prijímaču nechýba internetové rádio a má päť HDMI 1.4a vstupov, takže si môžete naplno vychutnať rozlíšenie 1080p.

pošli na vybrali.sme.sk

Mohlo by Vás zaujímať aj:

  1. Apple vydal iTunes 10.1.2 s podporu CDMA modelu iPhone 4
  2. Apple Digital AV adaptér spolupracuje aj s prvým iPadom a novou generáciou iPhone a iPod Touch
  3. Xtreamer Prodigy – nový prehrávač medií s podporou AirPlay a USB 3.0
  4. Apple vydal novú verziu iTunes 10.2.1
  5. Apple vyžaduje in-app purchases pre všetky noviny v AppStore

Tags: , , ,


Výživové doplnky

ITMag.sk funguje s podporou značky nu3tion - výživové doplnky, ktorá je slovenským výrobcom.

Prihlásiť sa

Anketa

View Results

Loading ... Loading ...

Archív