IT Magazín

Novinky zo sveta IT, počítačov a mobilov

Najlepšie aplikácie pre Android – 5.Produktivita

V poslednom diely článkov o najlepších aplikáciách pre vaše zariadenie s operačným systémom Android sa pozrieme na programy, ktoré vás spravia produktívnejšími vo vašom pracovnom či osobnom živote.

Launcher Pro: Launcher Pro je skvelá aplikácia. Stručne povedané, je to náhrada hlavnej obrazovky, ale môže premeniť aj celý váš telefón – zvlášť vtedy, keď má nudný vzhľad od výrobcu. Získate vyšší výkon, nové animácie, viac obrazoviek a čistejšie rozhranie. Launcher Pro je zadarmo.

Google Reader: Konečne! Po rokoch, čo Google Reader fungoval len ako webová aplikácia, aj keď veľmi dobrá, prichádza jej plnohodnotná verzia. Obsahuje všetky prvky webovej verzie, akurát pre menšie obrazovky, a je o čosi rýchlejšia. Obsahuje jednu novú super funkciu – prechádzanie kanálov pomocou tlačidiel hlasitosti. Je zadarmo.

Google Voice: Google Voice jednoducho zmení váš spôsob používania telefónu, navyše je bezproblémové aplikáciu integrovať a je zdarma.

PDANet: Aplikácia prináša až smiešne jednoduchý spôsob, ako môžete prezerať internet priamo z telefónu, len za použitia USB alebo Bluetoothu, bez nutnosti rootovania. Ak si chcete prezerať aj stránky, čo používajú protokol https, budete si musieť priplatiť 30 dolárov, inak je aplikácia zdarma.

SwiftKey Keyboard: Najlepšou funkciou SwiftKey klávesnice je prediktívne vkladanie textu, doslova sa učí, ako píšete. SwiftKey skenuje vaše SMS správy, a zisťuje aké slová najčastejšie používate – budete sa cítiť, ako by čítal vaše myšlienky. Navyše klávesnica vyzerá lepšie ako originálna integrovaná v Androide. Cena aplikácie je 1,5 €.

Beautiful Widgets: Ak nemáte HTC Sense telefón, ale aj napriek tomu chcete mať nádherne vyzerajúce widgety, táto aplikácia je práve pre vás. Rovnako aj vizualizácie a animácie sú na zjedenie, len za cenu 1,5 €.

AK Notepad: Je veľa aplikácií, ktoré vás upozornia na uložené poznámky ale krása AK Notepadu je jeho jednoduchosti. Základ tvorí žltá podložka, na ktorú môžete zapisovať, čo potrebujete. Aplikácia je zadarmo.

Evernote: Ak potrebujete viac funkcií v „poznámkovači“, Evernote je jednoducho najlepším riešením na zapisovanie poznámok. A nielen zapisovanie, ale aj fotenie a nahrávanie hlasových poznámok. Takto môžete mať všetky vaše poznámky stále pri sebe. Evernote je zdarma.

HandyCalc: HandyCalc je jednoznačne najlepšia kalkulačka na trhu. Je taká múdra, že sama prináša návrhy na to, čo sa práve snažíte vyrátať. Dokonca obsahuje aj prevody jednotiek a mien. Je zadarmo.

DropBox: Nie je nič jednoduchšie, ako mať Dropbox. S jeho Android aplikáciou môžete upravovať a prezerať všetky súbory, čo v ňom máte nahraté. Má jednoduché rozhranie a môžete tiež streamovať hudbu a videá, ktoré ste nahrali na Dropbox pomocou video prehrávača (alebo si ich uložiť na offline prezeranie). Aplikácia je zdarma.

Tasker: Tasker vykonáva súbor operácií, za predpokladu určitých pravidiel a súvislostí. Ak sa stane X, následne sa stane Y. Napríklad, keď ste v aute, aktivujete režim Auto, a Tasker následne vypne Wi-Fi, zapne GPS alebo zvýši hlasitosť zvonenia. Keďže je plne prispôsobitelný, vaše zariadenie bude teraz ešte múdrejšie. Aplikáciu si môžete zakúpiť len za 4,3 €.

Astrid Task/ToDo List: Žiadna iná aplikácia vám nedáva toľko podrobností ohľadom vecí, ktoré musíte urobiť. Jej pokročilé možnosti dovoľujú nastaviť prioritu, synchronizáciu s Google Calendar a Google Tasks, pridávať štítky, nastaviť upozornenia a pravidelné pripomenutia. Astrid si drží jednoduchosť, ale tiež umožňuje prispôsobiť a nastaviť všetko, čo chcete. Je zadarmo.

Astro File Manager: So správcom súborov Astro je veľmi jednoduché dostať súbory z ktorejkoľvek časti telefónu. Tiež môže slúžiť ako zálohovač, správca aplikácií a správca úloh (ak ste na takéto veci). Aplikácia je zdarma.

Voice Recorder: Ak potrebuje hlasový záznamník, ktorý dokáže posielať hlasové záznamy cez Gmail alebo má widget pre nahrávanie – je Voice Recorder tá správna voľba. Je zadarmo.

Gmote: Používanie telefónu ako diaľkového ovládača je v podstate právo dané od Boha. Gmote je najlepšie diaľkové ovládanie pre Android na prehrávanie hudby a filmov vo vašom počítači. Táto aplikácia je zadarmo.

Ostatné diely:

Najlepšie aplikácie pre Android – Sociálne aplikácie

Najlepšie aplikácie pre Android – Zábava

Najlepšie aplikácie pre Android – Hry

Najlepšie aplikácie pre Android – Životný štýl

Najlepšie aplikácie pre Android – Produktivita

Článok prevzatý zo serveru Gizmodo

pošli na vybrali.sme.sk

Mohlo by Vás zaujímať aj:

 1. Najlepšie aplikácie pre Android – 1. Sociálne aplikácie
 2. Najlepšie aplikácie pre Android – 4.Životný štýl
 3. Najlepšie aplikácie pre Android – 2.Zábava
 4. Najlepšie aplikácie pre Android – 3.Hry
 5. Facebook pre Android dostal novú aktualizáciu

Tags: , , , , , , , , , , , , , , ,

One Response to “Najlepšie aplikácie pre Android – 5.Produktivita”

 • Warning: mysql_query(): No such file or directory in /data/web/virtuals/73518/virtual/www/domains/itmag.sk/wp-content/plugins/comment-rating/comment-rating.php on line 219

  Warning: mysql_query(): A link to the server could not be established in /data/web/virtuals/73518/virtual/www/domains/itmag.sk/wp-content/plugins/comment-rating/comment-rating.php on line 219

  Warning: mysql_query(): No such file or directory in /data/web/virtuals/73518/virtual/www/domains/itmag.sk/wp-content/plugins/comment-rating/comment-rating.php on line 226

  Warning: mysql_query(): A link to the server could not be established in /data/web/virtuals/73518/virtual/www/domains/itmag.sk/wp-content/plugins/comment-rating/comment-rating.php on line 226
  class="pingback even thread-even depth-1" id="comment-102">

  […] Najlepšie aplikácie pre Android – Produktivita […]

  Thumb up 0 Thumb down 0


Výživové doplnky

ITMag.sk funguje s podporou značky nu3tion - výživové doplnky, ktorá je slovenským výrobcom.

Prihlásiť sa

Anketa

View Results

Loading ... Loading ...

Archív