IT Magazín

Novinky zo sveta IT, počítačov a mobilov

Home Sharing a iOS 4.3

Vo včera vydanom iOS 4.3 boli vylepšené možnosti zdieľania Vašej iTunes knižnice. V nasledujúcom článku si ukážeme, ako postupovať ak chcete obsah iTunes knižnice prehrávať na iPhone, iPode Touch alebo iPade.

Pre fungovanie Home Sharingu potrebujete najnovší iTunes vo verzii 10.2.1.1 a na zariadení iOS vo verzii 4.3. Taktiež nesmiete zabudnúť, že zariadenia musia byť pripojené na rovnakej Wi-Fi sieti.

Hlavnou výhodou tejto funkcie je najmä šetrenie miesta – predstavte si situáciu, že do svojeho iPadu nahráte z knižnice len tie skladby alebo filmy ktoré chcete mať stále pri sebe a ostatné budú fyzicky uložené len vo Vašom desktope alebo MacBooku a pomocou Home Sharingu ich jednoducho prehráte v ktoromkoľvek inom zariadení vo Vašej domácnosti.

V iTunes najskôr zapnite Home Sharing a to cez voľbu Advanced – Turn On Home Sharing, do ktorého sa následne prihláste s Vaším Apple ID.

Vo Vašom iPhone, iPode Touch alebo iPade sa pripojte do Wi-Fi siete a v nastaveniach zvoľte možnosť iPod, kde tiež vyplňte Vaše Apple ID.


Po týchto dvoch krokoch už stačí len otvoriť aplikáciu iPod, kde sa Vám v záložke viac objaví nová položka – Zdieľané. V nej si už len vyberte, ktorá knižnica sa má prehrávať.


pošli na vybrali.sme.sk

Mohlo by Vás zaujímať aj:

  1. Nový iOS 4.3
  2. Apple iOS 4.3 GM dostupná vývojárom
  3. Nová verzia iOS 4.3.1
  4. Zlacnela populárna hra Grand Theft Auto: Chinatown Wars pre iOS
  5. Dáta pod kontrolou

Tags: , , , , ,


Výživové doplnky

ITMag.sk funguje s podporou značky nu3tion - výživové doplnky, ktorá je slovenským výrobcom.

Prihlásiť sa

Anketa

View Results

Loading ... Loading ...

Archív