IT Magazín

Novinky zo sveta IT, počítačov a mobilov

Zlacnela populárna hra Grand Theft Auto: Chinatown Wars pre iOS

Ak ešte stále nemáte zakúpenú populárnu hru GTA: Chinatown Wars od Rockstar Games, mali by ste si pohnúť!

Hra je podobná prvým dvom dielom série, pohľad kamery je izometrický, teda zhora, ovládacie prvky sú rozmiestnené po stranách obrazovky, ovládanie je skvele vyriešené, celá hra je touch-friendly a autori do nej pridali aj pár zábavných mini hier, ako otváranie auta skrutkovačom, spájanie káblov, alebo predávanie drog. Pokračovať by sme mohli mini hrou, kde tetujete yakuzzu, alebo si sami vyrábate molotove koktejly.

Hráte za mladého Huang Leeho, s ktorým prichádzate do čínskej štvrte Liberty City, kde sa rovnako, ako v každom GTA začnú veci komplikovať. Základom hry je Váš byt, v ktorom si môžte odpočinúť, respektíve hru uložiť, prezrieť si splnené misie na nástenke, stav vášho dílerského kufríka alebo ocenenia na poličke. Po misie chodíte ako v každom GTA, k mafiánskym bosom, rodine ap. Úlohy, a dôležité informácie Vám chodia e-mailom do PDA, ktoré Vás zároveň k cieľu aj privedie. Je fakt skvelé, okrem GPS navigácie si cezeň môžete objednať zbrane z online obchodu, vybrať rádio, ktoré Vám bude počas hrania hrať, alebo Vám môže pomôcť vyhľadať výhodné ceny drog.

Celý príbeh hry je vyrozpravaný cez statické obrázky s titulkami, ktoré majú tiež podarenú, komiksovú podobu. Niekedy sú trochu nezáživné, inokedy plné humoru.

Hrateľnosť je na vysokej úrovni, prospieva jej nielen vynikajúce ovládanie, ale aj zábavná dejová línia s mnohými nepovinnými úlohami. Hernú dobu, ktorá je mimochodom na mobilné pomery až neuveriteľne dlhá – až do 15 hodín hrania – predlžuje aj obchod s drogami a rôzne iné zločinecké aktivity, taxikárčenie, hasenie požiarov alebo záchrana ľudí ako sanitár.

Hru Vám môžem len odporúčať, pretože je jedna z tých, ktoré vyplnia dlhé čakania, a pobavia Vás na viac než len pár desiatok minút.

Navyše, jej cena je dnes len 3,99 €. Hru nájdete v AppStore.

pošli na vybrali.sme.sk

Mohlo by Vás zaujímať aj:

  1. Recenzia – navigácia Dynavix pre iOS
  2. Keypoint – Vaše prezentácie vo Vašom vrecku
  3. Opera optimalizovaná pre iPad. Dočkáme sa jej už budúci týždeň?
  4. Populárna aplikácia Camera+ pre iPhone dostala update
  5. Greenpois0n Untethered Jailbreak pre iOS 4.2.1 dostupný

Tags: , , , , , ,


Výživové doplnky

ITMag.sk funguje s podporou značky nu3tion - výživové doplnky, ktorá je slovenským výrobcom.

Prihlásiť sa

Anketa

View Results

Loading ... Loading ...

Archív