IT Magazín

Novinky zo sveta IT, počítačov a mobilov

Najlepšie aplikácie pre Android – 1. Sociálne aplikácie

V tejto mini sérii článkov by sme Vám chceli predstaviť tie najlepšie aplikácie pre operačný systém Android. V prvej časti sa pozrieme na aplikácie, ktoré Vám pomáhajú udržiavať kontakt s blízkymi cez Váš telefón.

Twitter: Oficiálna Twitter aplikácia je dobrá pre všetkých používateľov tejto sociálnej siete. Je vhodná pre všetkých, ktorí si chcú pohodlne a rýchlo aktualizovať svoj tweet v príjemnom grafickom prostredí alebo si chcú skontrolovať nové tweety svojich priateľov. Táto aplikácia je dostupná na Markete zadarmo.

Facebook: Facebook má konečne kvalitnú aplikáciu aj pre Android. Stretnete sa v nej s príjemným užívateľským prostredím, ktoré prináša niektoré nové funkcie, ako je napríklad rolovanie najnovších fotiek vašich priateľov. Aplikácia taktiež obsahuje vyskakovacie okno s upozorneniami o novinkách. Dostupná je v Markete a je bezplatná.

eBuddy messenger: IM klient pre Váš telefón, ktorý Vás udrží v spojení s priateľmi pomocou najznámejších protokolov ako sú ICQ, AIM, Google Talk, MSN, Yahoo, Facebook chat a ďalšie. Táto aplikácia je atraktívna aj preto, že je zadarmo.

Tango: Tango je najlepšia a zároveň aj najjednoduchšia aplikácia na video hovory s vašou rodinou a priateľmi. Aplikácia je dostupná nielen pre Android, môžu ju využívať aj telefóny Apple iPhone. Aplikáciu je taktiež možné stiahnuť zdarma z Marketu.

Handcent SMS: Handcent vás spraví závislými od písania SMS správ. Je to plne prispôsobiteľná aplikácia, čo sa týka vzhľadu a témy. Môžete posielať hromadné správy, vytvoriť si zoznam kontaktov, ktoré ignorujete, používať slovník, alebo si pridať balík nových smajlíkov. Aplikácia má samozrejme mnoho ďalších funkcií. Po prvom použití si ju určite zamilujete. Aj aplikácia Handcent SMS je dostupná na Markete zadarmo.

Ostatné diely:

Najlepšie aplikácie pre Android – Sociálne aplikácie

Najlepšie aplikácie pre Android – Zábava

Najlepšie aplikácie pre Android – Hry

Najlepšie aplikácie pre Android – Životný štýl

Najlepšie aplikácie pre Android – Produktivita

Článok prevzatý zo serveru Gizmodo

pošli na vybrali.sme.sk

Mohlo by Vás zaujímať aj:

 1. Najlepšie aplikácie pre iPhone – 1. Sociálne aplikácie
 2. Najlepšie aplikácie pre Android – 4.Životný štýl
 3. Najlepšie aplikácie pre Android – 2.Zábava
 4. Najlepšie aplikácie pre Android – 3.Hry
 5. Najlepšie aplikácie pre Android – 5.Produktivita

Tags: , , , , ,

One Response to “Najlepšie aplikácie pre Android – 1. Sociálne aplikácie”

 • Warning: mysql_query(): No such file or directory in /data/web/virtuals/73518/virtual/www/domains/itmag.sk/wp-content/plugins/comment-rating/comment-rating.php on line 219

  Warning: mysql_query(): A link to the server could not be established in /data/web/virtuals/73518/virtual/www/domains/itmag.sk/wp-content/plugins/comment-rating/comment-rating.php on line 219

  Warning: mysql_query(): No such file or directory in /data/web/virtuals/73518/virtual/www/domains/itmag.sk/wp-content/plugins/comment-rating/comment-rating.php on line 226

  Warning: mysql_query(): A link to the server could not be established in /data/web/virtuals/73518/virtual/www/domains/itmag.sk/wp-content/plugins/comment-rating/comment-rating.php on line 226
  class="pingback even thread-even depth-1" id="comment-98">

  […] Najlepšie aplikácie pre Android – Sociálne aplikácie […]

  Thumb up 0 Thumb down 0


Výživové doplnky

ITMag.sk funguje s podporou značky nu3tion - výživové doplnky, ktorá je slovenským výrobcom.

Prihlásiť sa

Anketa

View Results

Loading ... Loading ...

Archív