IT Magazín

Novinky zo sveta IT, počítačov a mobilov

Najlepšie aplikácie pre Android – 3.Hry

V treťom článku tejto série by sme sa pozreli na tie najlepšie hry pre zariadenia s Androidom. Predsa len, doba pokročila a dnešné mobilné hry sa dajú v istých ohľadoch porovnávať aj s hrami pre počítače alebo konzoly.

Angry Birds: Je to azda najpopulárnejšia hra pre smartfóny, a to právom! Cieľ hry je jednoduchý – musíte zabiť prasiatká, ktoré Vám ukradli vajíčka. Po prasiatkách vrháte vtáčiky, ktoré majú viacero špeciálnych vlastností, vedia sa roztrojiť, vybuchnúť alebo zrýchliť. Hra Vás neomrzí len tak skoro, pretože stále pribúdajú nové levely a prasatá sa ukrývajú za čoraz tuhšie prekážky. Vyskúšajte ju, verzia s reklamou je zadarmo.

Need for speed – Shift: Najlepšia závodná hra pre Android, a to z dvoch dôvodov – hra má nádhernú grafiku a super hrateľnosť. Hra stojí 3€.

Fruit Ninja: Nemohol som pochopiť, čo je také populárne na krájaní ovocia vo Vašom smartfóne. Ale pri viacnásobnom preseknutí melónu spolu s animáciou fŕknutia šťavy som to pochopil. Zábavná a veľmi návyková hra stojí len 85 centov.

Robo Defense: Klasická obranná hra v plnej paráde – zábavná, plná stresu a taktizovania. Prestanete vnímať čas, keď sa budete snažiť vylepšovať vaše budovy a prežiť poslednú vlnu nepriaeľov. Pro verzia hry stojí 2 €.

Alchemy: Táto hra je zábavná hlavne vďaka jej jednoduchosti. Spájaním štyroch elementov – vody, ohňa, vzduchu a zeme – musíte vytvoriť rôzne veci ako napríklad pivo, život, upírov, mrakodrapy a mnoho ďalších zábavných predmetov. Hra je dostupná zadarmo.

Word Feud: Hra podobná známemu Scrabble, ale pre Android. Nieje nič lepšie ako ohúriť priateľov svojou slovnou zásobou (škoda že hra neponúka slovenský slovník). Hru je možné stiahnuť zdarma.

Nesoid: S touto aplikáciou budete môcť hrať akúkoľvek hru z Nintenda na vašom telefóne s Androidom. Čo by vás, ako používateľov Androidu, mohlo potešiť je fakt, že Nesoid nikdy nebude v AppStore Smile Cena aplikácie je 2,2 €.

Ostatné diely:

Najlepšie aplikácie pre Android – Sociálne aplikácie

Najlepšie aplikácie pre Android – Zábava

Najlepšie aplikácie pre Android – Hry

Najlepšie aplikácie pre Android – Životný štýl

Najlepšie aplikácie pre Android – Produktivita

Článok prevzatý zo serveru Gizmodo

pošli na vybrali.sme.sk

Mohlo by Vás zaujímať aj:

 1. Najlepšie aplikácie pre Android – 1. Sociálne aplikácie
 2. Najlepšie aplikácie pre Android – 2.Zábava
 3. Najlepšie aplikácie pre Android – 4.Životný štýl
 4. Najlepšie aplikácie pre Android – 5.Produktivita
 5. Video ukážka z hry Angry Birds St. Patricks Day

Tags: , , , , , , ,

One Response to “Najlepšie aplikácie pre Android – 3.Hry”

 • Warning: mysql_query(): No such file or directory in /data/web/virtuals/73518/virtual/www/domains/itmag.sk/wp-content/plugins/comment-rating/comment-rating.php on line 219

  Warning: mysql_query(): A link to the server could not be established in /data/web/virtuals/73518/virtual/www/domains/itmag.sk/wp-content/plugins/comment-rating/comment-rating.php on line 219

  Warning: mysql_query(): No such file or directory in /data/web/virtuals/73518/virtual/www/domains/itmag.sk/wp-content/plugins/comment-rating/comment-rating.php on line 226

  Warning: mysql_query(): A link to the server could not be established in /data/web/virtuals/73518/virtual/www/domains/itmag.sk/wp-content/plugins/comment-rating/comment-rating.php on line 226
  class="pingback even thread-even depth-1" id="comment-93">

  […] Najlepšie aplikácie pre Android – Hry […]

  Thumb up 0 Thumb down 0


Výživové doplnky

ITMag.sk funguje s podporou značky nu3tion - výživové doplnky, ktorá je slovenským výrobcom.

Prihlásiť sa

Anketa

View Results

Loading ... Loading ...

Archív