IT Magazín

Novinky zo sveta IT, počítačov a mobilov

LG Optimus Pad – predstavenie

LG Optimus Pad, v USA skôr známy ako LG G-Slate, je 8,9 palcový tablet s podporou 3D. Beží na Androide 3.0 (Honeycomb) a má dvoj-jadrový procesor a dve kamery mimo poľa, ktoré vám dávajú možnosť tvoriť 3D video.

Toto video nemôžete sledovať bez 3D okuliarov, ale máte možnosť si ich zakúpiť a tým 3D efekt znásobiť. Optimus Pad je tenký tablet s veľmi dobrou ergonómiou, má zaoblené boky a čierny matný zadný kryt. Jedinou jeho chybou je, že obrazovka je príliš lesklá.

Tento tablet by sa dal prirovnať k jeho mladšiemu súrodencovi – smartfónu Optimus 2X. Prebral od neho rôzne dizajnové prvky, vrátane kovového pásu s logom spoločnosti Google. Na testovanom zariadení po pár minútach práce padol prehliadač a to bol spustený len spolu s Google Maps. 3D kamera tiež vyzerá ako „žrút“ pamäte, keďže nebolo možné natáčať video, keď boli spustené aplikácie (len štyri). Ale treba zostať optimisticky naladený, keďže tablet ešte prejde optimalizáciou predtým, ako sa dostane oficiálne do predaja. Nezabudnite si pozrieť fotogalériu nižšie.

Fotogaléria LG Optimus Pad

pošli na vybrali.sme.sk

Mohlo by Vás zaujímať aj:

  1. ASUS Eee Pad Transformer a Eee Slate EP121 oficiálne ohlásené
  2. Tablet Huawei S7 – predstavenie
  3. Acer Iconia Tab A100 má oficiálnu cenu aj dátum vydania
  4. LG G-Slate – dvojjadrový Android tablet s 3D displejom
  5. Android Honeycomb dostane grafickú akceleráciu, máme prvé video

Tags: , , , , ,


Výživové doplnky

ITMag.sk funguje s podporou značky nu3tion - výživové doplnky, ktorá je slovenským výrobcom.

Prihlásiť sa

Anketa

View Results

Loading ... Loading ...

Archív