IT Magazín

Novinky zo sveta IT, počítačov a mobilov

Keypoint – Vaše prezentácie vo Vašom vrecku

Aplikácia Keypoint od Berta Timmermansa slúži na vytváranie a prehrávanie jednoduchých prezentácií priamo vo Vašom iPhone.

Užívateľské rozhranie je veľmi jednoduché. Po spustení  máte pred sebou prehľadne zoradené prezentácie ktoré ste predtým vytvorili, a ak ste ešte nevytvorili žiadnu, aplikácia Vám ponúkne možnosť jej vytvorenia. Na výber máte z desiatich kvalitných tém, ktoré sa odlišujú nielen použitými farbami, resp. pozadiami ale aj rozličnými druhmi písma. Nájdete tu rovnako neutrálne, ako aj farebné témy.

Po zvolení nadpisu prezentácie si môžete vybrať zo siedmych efektných animácií prechodov jednotlivých slajdov. Pri slajdoch si zas môžete vybrať z troch štruktúr obsahu.

Prezentáciu potom môžete upravovať a prehrávať vo Vašom zariadení. Keď už s ňou budete spokojný, jediným dotykom ju môžete zdieľať na internete s priateľmi, alebo ju exportovať do formátu Keynote alebo PDF a odoslať mailom.

Aplikáciu považujem za skutočne podareného pomocníka, pretože vďaka nej môžete vytvoriť pomerne kvalitnú prezentáciu kdekoľvek ste. V budúcnosti by sme sa mali dočkať aktualizácie, ktorá by mala priniesť podporu obrázkov, pokročilejšie úpravy slajdov a tiež export do viacerých formátov, najmä veľmi používaného .ppt.

Nájdete ju na AppStore za cenu 1,59 €.

pošli na vybrali.sme.sk

Mohlo by Vás zaujímať aj:

  1. Dáta pod kontrolou
  2. Recenzia – navigácia Dynavix pre iOS
  3. Zlacnela populárna hra Grand Theft Auto: Chinatown Wars pre iOS
  4. Wunderlist – ešte jednoduchšia organizácia úloh
  5. Chcete vedieť, čo sa robí s vaším iZariadením?

Tags: , , , , , ,


Výživové doplnky

ITMag.sk funguje s podporou značky nu3tion - výživové doplnky, ktorá je slovenským výrobcom.

Prihlásiť sa

Anketa

View Results

Loading ... Loading ...

Archív