IT Magazín

Novinky zo sveta IT, počítačov a mobilov

Predstavené Facebook telefóny od HTC

Na Barcelonskom MWC mala tlačovú konferenciu práve firma HTC. Podľa dohadov mali byť predstavené aj zariadenia so svojsky vyriešenou podporou Facebooku – dedikovaným tlačidlom.

Prvé zariadenie, pod označením Salsa má mať 3,4 palcový displej s rozlíšením 480 x 320 bodov. Zdroj hovorí, že zariadenie bude disponovať 600 MHz procesorom Qualcomm MSM7227, 512 MB zdieľanej pamäte RAM a ROM, 5 MPx fotoaparátom s autofókusom a LED prisvietením a taktiež prednou VGA kamerou.

Ďalšie zariadenie má označenie Chacha. To má zas disponovať QWERTY klávesnicou a 2,6 palcovou obrazovkou. Fotoaparát ktorým Chacha disponuje je rovnaký ako u zariadenia Salsa, rovnako ako hardvér. Modely rozlišuje len nižšia kapacita batérie.

Oba modely majú disponovať tlačidlom ktoré má jedným dotykom prepojiť Váš telefón s Vaším Facebook účtom, a tak zdieľať všetko čo robíte, respektíve vidíte na Facebook. V praxi by to vyzeralo tak, že odfotíte fotografiu, stlačenie tlačidla vyvolá jej publikovanie vo Vašom profile, pri surfovaní na internete zas zdieľate odkaz ap. Otázne je, ako toto tlačidlo prijmu rôzne kategórie používateľov.

pošli na vybrali.sme.sk

Mohlo by Vás zaujímať aj:

  1. Facebook vyvinul novú aplikáciu pre mobilné telefóny
  2. Facebook pre Android dostal novú aktualizáciu
  3. Kultová hra Angry Birds prichádza na Facebook
  4. HTC Flyer – prvý tablet od HTC
  5. Nová HTC s Androidom, bude to Wildfire 2 ?

Tags: , ,


Výživové doplnky

ITMag.sk funguje s podporou značky nu3tion - výživové doplnky, ktorá je slovenským výrobcom.

Prihlásiť sa

Anketa

View Results

Loading ... Loading ...

Archív