IT Magazín

Novinky zo sveta IT, počítačov a mobilov

Dáta pod kontrolou

Data Counter App je aplikácia, ktorá Vám určite zjednoduší hospodárenie s dátovým balíčkom. Vytvorili ju vývojári zo skupiny Nutec Network Tools.

Jedná sa o jednoduchú aplikáciu, ktorá vám pomôže organizovať množstvo prenesených dát na Vašom iPhone či iPade. Aplikácia pracuje s dátami od operátora a aj s dátami prenesenými cez Wi-Fi siete. Dokáže teda zobraziť množstvo prenesených dát v závislosti od siete a tak Vám názorne ukázať, koľko megabajtov z balíčka ste už „presurfovali“.

V aplikácií môžete nastaviť veľkosť dátového balíčka a aplikácia Vám potom bude názorne zobrazovať koľko megabajtov ešte máte v dispozícií. Tiež podporuje upozornenia po prekročení určitého objemu dát.

Data Control app

Data Control app

Mnoho ľudí svoju spotrebu často nekontroluje, čo vyhovuje operátorom – cena za megabajt (respektíve kilobajt) nad rámec balíčka býva spoplatnená neprimeranou sumou. Takže v konečnom dôsledku môže ušetriť Vaše peniaze.

Tiež ju odporúčam ľuďom, ktorý uvažujú nad aktiváciou dátového balíčka a nevedia sa rozhodnúť pre objem – pomôže im zistiť, koľko dát minú z ich iPhonu.

Nájdete ju na AppStore, kde je momentálne ponúkaná zadarmo.

pošli na vybrali.sme.sk

Mohlo by Vás zaujímať aj:

  1. Keypoint – Vaše prezentácie vo Vašom vrecku
  2. Home Sharing a iOS 4.3
  3. Recenzia – navigácia Dynavix pre iOS
  4. Zlacnela populárna hra Grand Theft Auto: Chinatown Wars pre iOS
  5. Chcete vedieť, čo sa robí s vaším iZariadením?

Tags: , , , , , ,


Výživové doplnky

ITMag.sk funguje s podporou značky nu3tion - výživové doplnky, ktorá je slovenským výrobcom.

Prihlásiť sa

Anketa

View Results

Loading ... Loading ...

Archív